Wedding Planner

Wedding Planner Leszno

Diana Tylinska

Ślub, wesele jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej Pary Młodej, Niestety wiąze się to z dużą pracą, poszukiwaniami odpowiednich podwykonawców, sprawdzaniem umów jak i dopilnowanie każdej realizacji. Nie każda Para Młoda ma na to czas i chęci. Dlatego możecie skorzystać z usług wedding Plannera, który zrobi to za Was. Przygotuje szablon przyjęcia, sprawdzi podwykonawców, pomyśli o każdym szczególe by ten najpiękniejszy dzień był wyjątkowy.
Nazywam się Diana Tylińska i zajmuję się organizowaniem wesel w Restauracji Toscania od ponad 5 lat. Staram się podchodzić do każdej Pary indywidualnie, gdyż żadne wesele nie jest takie same. Doświadczenie które zdobyłam pomaga mi w organizowaniu przepięknych, nietypowych przyjęć weselnych. Wieloletnia praca przy organizacji wesel uświadomiła mi ile tak naprawdę czasu trzeba poświęcić na przygotowanie wesela, o ilu szczegółach trzeba pamiętać.

Bardzo często Pary Młode nie maja na to czasu, chęci oraz nerwów. Dlatego wedding Paner jest idealnym rozwiązaniem właśnie dla was.
Gwarantuję wam poczucie bezpieczeństwa m.in. poprzez staranne dobranie rzetelnych podwykonawców, czuwania nad przebiegiem przygotowań przed jak i w dniu ślubu. Reagowanie na sytuacje kryzysowe i znajdowanie rozwiązań nawet z najgorszych sytuacjach, które mogą wszystkich zaskoczyć. Poprzez wybranie mnie na swojego Wedding Planerra obiecuję, że postaram się sprawiż iż organizowanie Waszego wesela będzie dla was przyjemnością, a wasz ślub tak samo jak suknia Pani Młodej będzie szyty na miarę.

Porady Ślubne

Zapraszam na mój blog

Diana Tylińska

Wedding Planner

TELEFON

+48 609 047 771

EMAIL

d.tylinska@hoteltoscania.pl