Wesela Leszno

Wesela Leszno Sala Weselna Leszno - serduszko

Sala Weselna, Organizacja Wesela

Organizacja wesela w Restauracji Toscania to coś więcej niż tylko przyjęcie weselne. To realizacja marzeń Pary Młodej i sprawienie, aby ten wyjątkowy dzień b niezapomnianą chwilą dla Nowożeńców jak i gości weselnych.

Państwu oraz gościom weselnym możemy zaoferować piękne otoczenie oraz  wnętrze Hotelu Toscania dzięki którym sprawimy, że Wasi goście będą usatysfakcjonowani i poczują się niepowtarzalne,

Mamy przyjemność organizować wesela nie tylko dla Par Młodych z terenu wielkopolski, ale również dla Klientów z całej Polski i zagranicy.

Wesela Leszno Sala Weselna Leszno - serduszko

Nasze Sale Weselne

Sala Balowa

Sala Balowa Toscania to malownicze miejsce, gdzie po ceremonii ślubnej będzie na Was i Waszych Gości czekać niezapomniane przyjęcie weselne.
Dzięki przestronnej, klimatyzowanej sali urządzonej w nowoczesnym stylu angielskim z elementami glamour oraz niepowtarzalnym fantazjom kulinarnym sprawimy, że ten najważniejszy dzień w życiu na zawsze zapisze się w Waszej pamięci.
W naszej Sali zorganizować możemy przyjęcia nawet dla 250 osób, ale dzięki odpowiedniej aranżacji jest ona również idealnym miejscem na Przyjęcie Weselne dla 100 osób.   

Sala Restauracyjna

Sala Restauracyjna urządzoną w nowoczesnym stylu jest idealna na przyjęcia weselne do 70 osób. Zaraz przy Sali znajduje się dodatkowa salka „Weranda” , którą idealnie można zaadaptować pod miejsce zabaw dla dzieci lub serwis kawowy.
Wyśmienite jedzenie oraz profesjonalna obsługa sprawi, iż chwile spędzona na przyjęciu będą niezapomniane. Wszystkie sale są klimatyzowane, dlatego zorganizowanie przyjęcia w najgorętszym dniu nie sprawi problemu.
[button target=”_self” hover_type=”default” text=”Zobacz galerie zdjęć” link=”/sala-balowa-weselna-galeria”]
[button target=”_self” hover_type=”default” text=”Zobacz galerie zdjęć” link=”/sala-restauracyjna-weselna-galeria”]

Atrakcje Weselne

Wesele w hotelu Toscania to wyjątkowe przeżycie zarówno dla pary młodej jak i gości. Niezapomniane wrażenia, które na długo zapadną w pamięci rodzinie i przyjaciołom Państwa Młodych, zapewnią wspaniałe atrakcje weselne. Zimne ognie, Candy Bar, pokazy barmańskie, aniołowie na szczudłach, puszczanie balonów oraz animator zabawiający najmłodszych gości to tylko część atrakcji, które mogą uświetnić ten wyjątkowy dzień!

[qode_banner image=”866″]

Candy bar

[/qode_banner]

[qode_banner image=”681″]

Ciężki dym

[/qode_banner]

[qode_banner image=”869″]

Animacje dla dzieci

[/qode_banner]

[qode_banner image=”535″]

Zimne ognie

[/qode_banner]

[qode_banner image=”605″]

Puszczanie gołębi

[/qode_banner]

[qode_banner image=”608″]

Puszczanie balonów

[/qode_banner]

[qode_banner image=”604″]

Pokazy barmańskie

[/qode_banner]

[qode_banner image=”607″]

Aniołowie na szczudłach

[/qode_banner]

[qode_banner image=”611″]

Wesele w plenerze

[/qode_banner]

[testimonials_carousel category=”home” number=”3″ show_title=”yes” show_navigation=”yes” navigation_style=”light” auto_rotate_slides=”3″]
Wesela Leszno Sala Weselna Leszno - logo różowe